SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Strona powstała z inicjatywy Eugeniusza Milona, obecnego Prezesa Ligi Podhalańskiej, w wykonaniu Mariusza Kawęckiego. Oboje sporządzili mały schemat oraz plan jak co powinno wyglądać i jak powinno działać. Zaraz po czym, wykupili miejsce w sieci oraz adres strony: www.ligapodhalanska.com.

1-go sierpnia 2009 roku pod podanym wcześniej adresem, zamieszczony został komunikat na temat nowej strony ligi. Komunikat ten, zamieszczony był przez miesiąc i w ciągu tego miesiąca tą stronę odwiedziło 380-ciu zainteresowanych. Pierwsza reklama poszła w ruch.

Na zbudowanie całego serwisu Ligi potrzebne było przynajmniej miesiąc pracy. Pomagali wszyscy - drużyny, Zarząd, rodzina, znajomi. Pozbieranie wszystkich podstawowych informacji potrzebych do startu przebiegło bardzo sprawnie. Drużyny dostarczyły potrzebne informacje a zarząd dokumenty i potrzebną literature. Zaczęło się odliczanie...

Oficjalne otwarcie strony Ligi Podhalańskiej odbyło się 1-go września 2009. Od tego dnia wszystko co dotyczy ligi można będzie tu znaleść.

Podsumowując, chciałem podziękować wszystkim, którzy pomagali w tworzeniu tej strony: drużynom oraz Zarządowi. Chciałem również serdecznie podziękować sponsorom, którzy są reklamowani na naszej stronie, za ich wkład finansowy oraz zainteresowanie naszą Ligą. Zapraszam wszystkich do zwiedzania naszego serwisu. Niech wszyscy wiedzą, że My, Liga idziemy do przodu i staramy się zrobić co w naszej mocy, aby stać się jeszcze lepszą.

Osobiste podziękowania dla:

- Eugeniusza Milona za dostarczenie pomysłu i powierzenie mi tej funkcji,
- Zarządu i drużyn Ligi za współpracę i dostarczenie potrzebnych materiałów,
- Agnieszki Kąckiej za opracowanie historii Ligi,
- Wiesława Książka za napisanie historii Ligi,
- Tomasza Kowalczyka za zdjęcia,
- moich rodziców za pomysły i pomoc w tworzeniu strony,
... wszystkim Wam serdecznie dziękuję.

Mariusz Kawęcki


Administrator strony internetowej www.ligapodhalanska.com

 

 

Uwaga: Wszyscy zainteresowani współpracą nad stroną internetową Ligi Podhalańskiej proszeni są o kontakt z administratorem.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...