SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zapowiedź IX kolejki...

W najbliższą niedziele Lowell Foods Liga Podhalańska rozegra dziewiąta serię spotkań. Przed tygodniem Czarny Dunajec gładko pokonał Orawę aż 6:1. W bardzo ciekawym spotkaniu Ratułów nieznacznie 3:2 pokonał Watrę Białkę a w spotkaniu Szaflar z Odrowążem padł remis 1:1.

Przed nami już IX kolejka w Lowell Foods Liga Podhalańska. Już o godzinie 10 a.m. Czarny Dzunajec spotka sie z Szaflarami i w przypadku wygranej może zostać wirtualnym liderem. Po słabym początku sezonu Czarny Dunajec się pozbierał i aktualnie zajmuje drugie miejsce. Szaflary rozgrywają słaby jak na ten zespół sezon. W dotychczasowych spotkaniach zgromadziły tylko sześć punktów. O godzinie 12 p.m. Watra Białka spotka sie z Odrowążem. Przed tygodniem obie drużyny straciły punkty i napewno w tym spotkaniu będą chciały dopisac do swojego konta komplet punktów. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie. W ostatnim spotkaniu tej kolejki lider Ratułów spotka się z Orawą. Jeśli Orawa chce wciąz liczyć sie o czołowe miejsca na koniec sezonu nie może pozwilić sobie na porażkę. Ratułów to spotkanie również musi wygrać bo bardzo mocno naciska na nich Czarny Dunajec. Każde rozwiązanie w tym meczu jest więc możiwe.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na boisko w Homer Glen.

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...