SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wracamy na ligowe boiska...

Już w najbliższą niedzieledrużyny Lowell Foods Liga Podhalańska wracają na ligowe boiska. Spotkania tak jak w rundzie jesiennej będą rozgrywane na boisku w Homer Glen. Godziny spotkań też nie uległy zmienie, wiec gramy o 10 a.m., 12 p.m., oraz 2 p.m..  Jako pierwsi na boisko wybiegną o godzinie 10 a.m. zawodnicy Czarnego Dunajca oraz Orawy, o godznie 12 p.m. czeka nas mecz pomiędzy Watrą Białka a Ratułowem, natomiast w ostatnim spotkaniu Szaflary zmierzą się z Odrowążem.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosic wszystkich serdecznie na VIII kolejke seoznu 2017/2018. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...