SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Czarny Dunajec - Odrowąż i Szaflary - Watra Białka w półfinałąch Member Memory Cup...

W dniu wczorajszym odbyły się spotkania grupowe w Member Memory Cup. Do rozgrywek przystąpiło tylko pięć drużyn. Grupę "A" w której zagrały tylko dwie drużyny wygrała Watra Białka która pokonała Odrowąż 3:2. Obie drużyny zagrają w półfinałąch. W Grupie "B" rywalizował Czarny Dunajec, Ratułów oraz Szaflary. Na pierwszym miejscu fazę grupową zakończył Czarny Dunajec który pokonał Szaflary 5:4 oraz Ratułów 2:0. Szaflary dzięki zwycięstwu z z Ratułowem zajęły drugie miejsce.

Spotkania półfinałowe oraz finał zostaną rozegrane już w najbliższą niedziele na boisku przy 31-ej i Central.

PÓŁFINAŁY

10:00 Czarny Dunajec - Odrowąż

11:10 Watra Białka - Szaflary

Finał przewidziany jest na godzinę 12:30.

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...