SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed XIII kolejką...

Po dwu tygdniowej przerwie drużyny z Lowell Foods Liga Podhalańska powracają na ligowe boiska aby rozegrać już przed ostatnią serie spotkań. Przed dwoma tygodniami w najciekawszym spotkaniu Odrowąż pokonał Orawę 3:2. W innych meczach Czarny Dunajec rozgromił Halny 10:0, Szaflary wygrały z Podczerwonym 5:2, natomiast Watra Białka wygrała z Ratułowem 2:0.

Pomału zbliżamy się do końca rozgrywek. W dalszym ciągu nie wiemy kto sięgnie po mistrzostwo i jakie drużyny zakończą sezon na podium. Ta kolejka powinna dużo wyjaśnić. Już pierwsze spotkanie które zostanie rozegrane w Worth o godzinie 10 a.m. zapowiada sie niezykle ciekawie. Szaflary podejmą Orawę. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Zwycięstwo da Szaflarą pewną trzecią lokate na zakończenie sezonu. W przypadku wygranej Orawy walka wciąż będzie trwała aż do ostatniej kolejki. Zaraz po zakończneiu tego spotkania Watra Białka spotka się z Halnym. POwinno być to łątwe spotkanie dla zawodników Watry Białka ponieważ od początku sezonu Halny ma problem ze skompletowaniem składu i w ostatnim spotkaniu z Czarnym Dunajcem w bramce musiał zagrać trener Halnego Waldemar Głuch. Dwa spotkania również zobaczymy na 31-ej i Central. Jako pierwsi o 10 a.m. na boisko wyjdą zawodnicy Podczerwonego i Ratułowa. Z przecieków jakie dotarły do nas z Komisji Sędziowskej pierwszy raz w historii Lowell Foods Liga Podhalańska sędzią środkowym będzie kobieta, Karolina Grela. O godzinie 12 p.m. najważniejsze spotkanie rundy rewanżowej. Czarny Dunajec zmierzy się z Odrowążem. Aby zostac mistrzem ligi Czarny Dunajec nie może tego spotkania przegrać. Nawet remis da im kolejne mistrzostwo. Odrowąż w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i aby marzyć o mistrzostwie musi w tym spotkaniu wywalczyć trzy punkty i wygrać nacnajmniej dwoma bramkami. Spotkanie więc zapowiada sie bardszo interesująco.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich kibiców na spotkania w przed ostatniej kolejce. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...