SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Pomoc dla Adama...

Drużyna Szaflary z Ligi Podhalańskiej w Chicago prosi o pomoc dla jednego z zawodników: Adama Płona. Podczas ostatniego meczu, który odbył się w niedzielę 21-go maja na boisku przy 31-ej i Central nasz kolega z drużyny został bardzo poważnie kontuzjowany i wymagał natychmiastowej interwencji medycznej. Wezwano pogotowie które zabrało go do najbliższego szpitala, jednak ze względu na brak ubezpieczenia medycznego operacja nie została przeprowadzona. Adam ma złamaną kość strzałkową z bezpośrednim i całkowitym przesunięciem stawu skokowego z czym wiąże się niezbędne przeprowadzenie operacji po czym długi okres leczenia i rehabilitacji.
W obecnej sytuacji nasz kolega będzie poddany kwarantannie co uniemożliwia mu przez najblizszych kilka miesiecy wykonywanie jakichkolwiek prac mogących utrzymać rodzinę.
Dlatego jako drużyna I kibice uderzamy w Wasze serca i prosimy o wsparcie finansowe dla naszego kolegi i jego rodziny.
Każdy datek będzie dla nich nadzieją na powrót Adama do drużyny!
Z całego serca dziekujemy!!

Poniżej znajduję się link pod którym można zrobić donacje dla Adama. Pokażmy że jesteśmy wielką piłkarską rodziną. Adam, wracaj jak najszybciej do zdrowia i mamy nadzieję iż niebawem znów zobaczymy Cię na boiskach Lowell Foods Liga Podhalańska.

https://www.gofundme.com/pomoc-dla-adama

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...