SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed XI kolejką...

W anjbliższą niedziele zespoły z Lowell Foods Liga Podhalańska rozegrają XI serię spotkań. Przed tygodniem nie doszło do żądnych niespodzianek i zespoły z pierwszej czwórki zgodnie wygrały swoje mecze. Lider, Czarny Dunajec pokonał Watrę Białke 5:5, Odrowąż wygrał z Podczerwonym 4:0, Orawa po zaciętym spotkaniu pokonała Ratułów 3:2, natomiast Szaflary wygrały z Halnym 9:4.

Wielkim krokami zbliżyliśmy się do półmetka rundy rewanżowej. W dalszym ciągu nie jest wiadome która z drużyn sięgnie po mistrzowski tytuł. Duże znaczenie napewno będzie miało spotkanie pomiędzy Szaflarami a Odrowązem które zaplanowane jest na godzine 10 a.m. na boisku w Worth. Odrowąż na dzień dzisiejszy ma pięć punktów przewagi nad Szaflarami i zwycięstwem napewno by zapewnił sobie już minim drugie miejsce na koniec sezonu. Szaflary napewno łatwo skóry nie sprzedadzą i po ostatniej wygranej będą chciały pójść za ciosem. Po zakończeniu tego spotkania Czarny Dunajec zmierzy się z Raułowem. Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna mistrza naszej ligi. Również dwa spotkania czekają nas na boisku przy 31-ej i Central. Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Podczerwonego oraz Watry Białka. Obie drużyny sąsiadują ze soba w tabeli i będzie to ważne spotkanie dla obu ekpi. Po zakończeniu tego spotkania czeka nas jeszcze mecz pomiędzy Orawą a Halnym. Orawa uporała się już z problemami kadrowymi i odniosła dwa kolejne zwycięstwa. Tego samego nie można powiedzieć o zespole Halnego który wciąż ma problemy ze skompletowaniem składu.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich sympatyków Lowell Foods Liga Podhalańska na XI serię spotkań. Do zobacznia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...