SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zapowiedź X kolejki...

Już w niedziele Lowell foods Liga Podhalańska rozegra X kolejke sezonu 2016/2017. Przed tygodniem pogoda uniemożliwiła nam rozegranie wszystkich spotkań. Odbyły się tylko dwa spotkania które były rozegrane przy 31-ej i Central. Czarny Dunajec gładko pokonał Podczerwone 9:1, natomiast Orawa wygrała z Watrą Białka 4:2.

Przed nami już dziesiąta seria spotkań która zapowiada się bardzo ciekawie. O godzinie 10 a.m. na boisku przy 31-ej i Central Orawa zmierzy się z Ratułowem i napewno w tym meczu nie zabraknie emocji. Ratułów bardzo nie "leży" drużynie Orawa. Po wysokiej wygranej w pierwszej kolejce Ratułów napewno będzie chciał pójść za ciosem. Zaraz po zakończeniu tego spotkania Halny zagra z Szaflarmi. Obie drużyny w zeszłą niedziele nie grały z powodu zalania boiska. Halny już na początku sezonu miał problem ze skompletowaniem składu. Szaflary natomiast w pierwszej kolejce niefortunnie przegrały z Czarnym Dunajcem. Dwa spotkania również w Worth gdzie Odrowąż najpierw zmierzy się z Podczerwonym a nastepnie Watra Białka podejmie Czarny Dunajec.

Zarząd Lowell Foods LIga Podhalańska pragnie wszystkich serdecznie zaprosić zarówno na boisko przy 31-ej i Central jak i Worth. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...