SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed IX kolejką...

Już w najbliższą niedziele drużyny z Lowell Foods Liga Podhalańska rozegrają IX kolejke spotkań. Przed tygodniem w najciekawszym spotkaniu Czarny Dunajec pokonał Szaflary 1:0. Drugi w tabeli Odrowąż wygrał z Watrą Białka 2:0 i umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Podczerwone pokonało Orawę 3:2, natomiast Ratułów rozgromił Halny 6:1.

Kolejna niedziela i kolejne spotkanie z Lowell Foods Liga Podhalańska. Zaczynamy już o 10 a.m. na 31-ej i Central meczem Orawy z Watrą Białka. Obie drużyny w ostatniej kolejce schodziły z boiska pokonane więc możemy być pewnie iż napewno zrobią wszystko aby tym razem to się nie powtórzyło. Czeka nas napewno ciekawe spotkanie. Zaraz po zakończeniu tego sptkania Podczerwone spotka się z Czarnym Dunajecem. Można powiedzieć że powinno być to łatwe spotkanie ale mistrze jak i lidera tabeli lecz w piłce wszytsko jest możliwe i z dopisanie trzech punktów napewno zawodnicy Czarnego Dunajca będą musieli poczekać do ostatniego gwizdka sędziego. Równolegle do spotkań przy 31-ej i Central będą odbywać się mecze na boisku w Worth. W pierwszym spotkaniu Odrowąż zmierzy się z Halnym. Odrowąż dobrze wszedł w sezon wygrywając z Watrą Białka. Halny natomiast po raz kolejny miał problem ze skompletowaniem składu. Jak będzie tym razem przekonamy się już w niedziele. O godzinie 12 p.m. Szaflary zmierzą się z Ratułowem, i tu też możemy być świadkami ciekawego spotkania. Ratułów już niektórzych spotkaniach pokazał iż stać ich na rywalizowanie z najlepszymi.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na IX koeljke sezonu 2016/2017. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...