SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wracamy do gry...

Po zimowej przerwie wkońcu drużyny z Lowell Foods Liga Podhalańska wracają na zieloną murawe. Przerwca co prawda była długa lecz dzieki lidze halowej która została rozegrana już po raz drugi kibice mogli cały czas uczęszczać na mecze swojej drużyny.

Mimo wszelkich strarań zarządu aby już od rundy wiosennej rozgrywać swoje spotkania na nowym boisku będziemy jeszcze musieli zadowolić się tym co mamy. Więc tak jak do tej pory dwa spotkania będą rozgrywane na boisku przy 31-ej i Central oraz dwa spotkania na boisku w Worth. Godziny spotkań też nie uległy zmianie i mecze będą odbywać się o godzinie 10 a.m. i 12 p.m..

Na półmetku rozgrywek na czele mistrz z ubiegłego roku Czarny Dunajec który o trzy punkty wyprzedza Odrowąż. Trzecie miejsce przypadło Szaflarą które do lidera tracą pięc "oczek". Na czwartym miejscu już ze stratą dziewięciu punktów znajduje się Orawa. Później kolejno Ratułów, Watra Białka, Podczerwone oraz Halny.

Już pierwszej kolece rundy rewanżowej dojedzie do ważnego spotkania które może bardzo wpłynąć na układ tabeli. Czarny Dunajec spotka się z Szaflarami. Ponadto Odrowąż zagra z Watrą Białka, Halny z Ratułowem oraz Orawa z Podczerwonym.

Szczegółowy terminarz rundy wiosennej możemy znaleść tutaj.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków naszej ligi na pierwszą kolejke rundy rewanżowej która odbędzie sie już 23-go kwietnia na boiskach przy 31-ej i Central oraz Worth.

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...