SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Działacze kontra sędziowie...

To jeszcze nie koniec piłkarskich emocji na otwartych boiskach. Podczas ostatniego zebrania zarządu zapadła decyzja w sprawie meczu pomiędzy działaczami Lowell Foods Liga Podhalańska a Kolegim Sędziów. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedziele tj. 20-go listopada na boisku przy 31-ej i Central. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12 p.m..

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...