SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Pomóżmy małemu Julianowi...

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich do pomocy małemu Julianowi który jest chory na raka.  Julian ma zaledwie 16-cie miesięcy a życie już doświadczyło go taką chorobą. Julian jest wnukiem związanego z naszą ligą, trenera zespoły Szaflar Tadeusza Pustoła. Aby misja się powiodła potrzebujemy Waszej pomocy. W niedziele na boisku przy 31-ej i Central jak również w Worth (116-ta i Oak Park) będą obecne osoby z  fundacji You Can Be My Angel które przeprowadzą zbiórke pieniędzy dla chorego Juliana.

Jeśli nie interesuje Cię piłka nożna przyjdż na nasze boiksa choćby po to aby złożyć donacje dla Julianka. Jeśli nie dasz rady osobiście pojawić się w niedziele możesz również złożyć donacje na stronie fundacji youcanbemyangel.com

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. WSZYSCY POMAGAMY JULIANKOWI!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...