SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zapowiedź V kolejki...

W najbliższą niedziele drużyny z Lowell Foods Liga Podhalańska rozegrają piątą kolejke spotkań. Przed tygodniem w hicie kolejki po bardzo zaciętym spotkaniu Odrowąż mimo iż przegrywał 2:0 pokonał Szaflary 3:2. Czarny Dunajec rozgromił Ratułów 11:2 dzięki czemu awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Orawa pokonała Halny 2:0, natomiast Podczerwone zremisowało z Watrą Białka 1:1.

Przed nami już piąta seria spotkań w Lowell Foods Liga Podhalańska. Na początek o godzinie 10 a.m. na 31-ej i Central czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Orawa spotka się z Odrowążem. Spotkania pomiedzy tymi zespołami zawsze były zacięte i walka toczyła się do ostatniego gwizdka. Odrowąż do tej pory zgromadził na swoim koncie dziesięć punktów, natomiast Orawa ma tylko o punkt mniej. Bedzie to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Zaraz po zakończeniu tego spotkania Watra Białka zmierzy się z Ratułowem. Oba zespoły w ligowej tabeli dzielą tylko dwa punkty więc każda z drużyn będzie walczyła o dopisanie trzech "oczek" do swojego konta. Dwa spotkania również zostaną rozegrane na boisku w Worth. O godzinie 10 a.m. Podczerwone zmierzy się z Szaflarami. Podczerwone pomimo dobrej gry w dotychczasowych spotkaniach zgromadziło tylko jeden punkt na swoim koncie. Szaflary po ostatniej porażce będą chciały się jak najszybciej zrehabilitować. O godzinie 12 p.m. lider tabeli Czarny Dunjaec zmierzy się z Halnym. Czarny Dunajec dzięki lepszemu bilansowi bramek po ostatnim meczu został liderem tabeli. Halny znajduje się na przeciwległym biegunie. Jak do tej pory w każdym ze spotkań Halny miał problem ze skompletowaniem składu. Jak będzie tym razem, czy czeka nas kolejny pogrom, dowiemy się już w najbliższą niedziele.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich na nasze boiska. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...