SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed IX kolejką...

Już w najbliższą niedziele tj. 17-go kwietnia dryżyny Lowell Foods Liga Podhalańska rozegrają IX serie spotkań, Przed tygodniem kiebuce byli światkami wielu bramek. Najwięcej padło w spotkaniu Szaflar z Watra Białka. Szaflary pokonały swojego rywala aż 7:1. Czarny Dunajec pokonał Ratułów 4:3. Podczerwone po zaciętym meczu pokonało Orawę 2:1, natomiast Halny zremisował z Odrowążem 3:3.

W IX kolejce drużyny Lowell Foods Liga Podhalańska powrócą na boisko w Worth. Jako pierwsi o godzinie 10 a.m. na przeciw siebie staną zawodnicy Podczerwonego oraz Odrowąża. Obie te drużyny pierwszą serie rundy rewanżowej mogą zaliczyć do udanych. Podczerwone dość niespodziewnia pokonało Orawę 2:1 i napewno będzie chciało pójśc za ciosem ponieważ 4 miejsce jest jeszcze w zasięgu tej drużyny. Odrowąż po zaciętym spotkaniu zremisował z Halnym 3:3 i napewno pokazał iż w rundzie rewanżowej będą mocni i napewno napsują dużo krwi wyżej notowanym drużyną. Zaraz po zakończeniu tego spotkania hit IX kolejki. Orawa zmierzy się z Halnym. Obie te drużyny w ligowej tabeli dzieli tylko dwa punkty. Orawa aby nie stracić szans na podium musi to spotkanie wygrać. Halny natomiast myśląc jeszcze o dogonieniu Czarnego Dunajca i Szaflar napewno nie może pozwolić sobie na strate punktów. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie. Również dwa spotkania zostaną rozegrane na boisku przy 31-ej i Central. O godzinie 10 a.m. Watra zmierzey się z Czarnym Dunajcem. Faworytem tego spotkania jest oczywiśce mistrz naszej ligi lecz Watra napewno będzie bardzo zmobilizowana i będzie chciała zetrzeć plame z przed tygodnia i napewno postawi się drużynie Czarnego Dunajca. Na tym samym boisku o godzinei 12 p.m. Ratułów zagra z Szaflarami. Ratułów przed tygodniem pokazał iż bardzo dobrze radzi sobie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Szaflary mimo tego iż wysoko przed tygodniem pokonały Watre nie mogą być jednak pewne swego. Ratułów napewno postawi wysoko poprzeczkę.

Wszystkich kibiców Lowell Foods Liga Podhalańska serdecznie zapraszamy na nasze boiska do dopingowania swoich drużyn. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...