SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wracamy na ligowe boiska...

Po długiej przerwie zimowej drużyny Lowell Foods Liga Podhalańska wracają na ligowe boiska. Co prawda wszystkie drużyny naszej ligi brały udział w lidze halowej lecz jednak to nie to samo co zmagania na otwartym powietrzu. W porównaniu z rundą jesienną nastąpiła jedna zmiana. Drużyny spotkania będą rozgrywać na 31-ej i Cental oraz w Worth a nie jak dotychczas w Lemont.

Jak zostało przegłosowane na ostatnim generalnym zebraniu przed rozpoczęciem ligi wszystkie spotkania pierwszej kolejki rundy rewanżowej zostaną rozegrane na boisku przy 31-ej i Central. Jako pierwsi już o godzinie 10 a.m. na przeciwko siebie staną drużyny Orawy oraz Podczerwonego. Napewno w tym spotkaniu faworytem jest drużyna Orawy która na półmetku rozgrywek zajmuje czwartą lokate tracąc do lidera tylko trzy punkty. Zaraz po zakończneiu tego spotkania w samo południe zagrają drużyny Odrowąża i Halnego. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł bezbramkowy remis choć sytuacji z jednej jak i z drugiej strony nie brakowało. Halny na półmetku zajmuje drugie miejsce natomiast Odrowąż rozgrywa jeden ze słabszych sezonów. W dotychczasowych spotkaniach zgromadził zaledwie pięć punktów. Spotkania pomiędzy tymi dwiema drużynami ostatnimi czasy były bardzo zacięte i miejmy nadzieję i tak też będzie tym razem. O godzinie 2 p.m. Czarny Dunajec spotka się z Ratułowem. Ostatnie mecze tych drużyn kończyły się pewnymi zwycięstwami mistrza Lowell Foods Liga Podhalańska, a jak będzie tym razem przekonamy się już w niedziele. Ostatnie spotkanie tej kolejki zostanie rozegrane o godzinie 4 p.m. na zagrją w nim Szaflary oraz Watra Białka. Napewno w tym spotkaniu możemy liczyć na dużo emocji. Czy młody zespół Watry Białka poradzi sobie z bardziej doświadczoną drużyną Szaflar. Napewno nie są na straconej pozycji biorąc pod uwage iż mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią na której dobrze czują się zawodnicy Watry Białka. Szaflary mimo tego pozostają faworytem tego spotkania iż nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów już na początku rudny jeśli chcą godnić drużyne Czarnego Dunajca.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pranie zaprosić wszystkich kibiców na obiekt przy 31-ej i Central na pierwszą kolejke rundy rewanżowej. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...