SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Liga halowa: Ostatnia kolejka...

Już w najbliższy czwartek drużyny z Lowell Foods Liga Podhalańska rozegrają ostatnie mecze w lidze halowej. Przed tygodniem niespodzianką zakończyło się spotkanie Odrowąża z Szaflarmi. Dotychczas niepokonane Szaflary uległy Odrowążowi 10:5 i tym samym Odrowąż zagra w finale gdzie spotka się z Halnym który takim samym stosunkiem pokonał Czarny Dunajec.Orawa pokonała Watre Białke i tym samym zagra w spotkaniu o piąte  miejsce z Podczerwonym. O miejsca 7-8 zagra Watra Białka i Ratułów. Poniżej godziny spotkań ostatniej seri gier.

Finał 9:00 Halny - Odorwąż
Mecz o 3 miejsce 9:00 Czarny Dunajec - Szaflary
Mecz o 5-6 miejsce 10:00 Orawa - Podczerwone
Mecz o 7-8 miejsce 10:00 Ratułów - Watra Białka

 

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...