SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed XII kolejką...

Przed tygodniem odbyły sie tylko trzy spotkania. Orawa swój mecz wygrała walkowerem ponieważ na mecz stawiło się tylko siedmiu zawodników. Ponadto lider tabeli Czarny Dunajec pokonał Podczerwone 4:0, Odrowąż wygrał z Szaflarami 2:0, a Watra Białka rozgromiła Podczerwone aż 7:1.

Do zakończnia sezonu pozostały już tylko trzy kolejki. Wciąż nie wiemy kto zostanie mistrzem ligi. Kandydatów pozostało już tylko dwóch, Czarny Dunajec oraz Odrowąż. Czarny Dunajec swoje spotkanie rozegra o godzinie 10 a.m. na boisku przy 31-ej i Central. Jego przeciwnikiem będzie drużyna Halnego. Nie wiadomo czy Halny zdoła zebrać skład na to spotkanie więc trzy punkty powinny być formalnością dla graczy Czarnego Dunajca. Po zakończeniu tego spotkania Szaflary zagrają z Podczerwonym. Faworytem tego spotkania są Szaflary które nie powinny mieć problemu z pokonaniem rywala który tak jak Halny boryka sie z problemami kadrowymi.

Również dwa spotkania czekają nas na boisku w Worth. O godzinie 10 a,m. Ratułów zmierzy się z Watrą Białka. Spotkanie to zapowiada się ciekawie. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i będzie to spotkanie o piąte miejsce w sezonie 2016/2017. O godzinie 12 p.m. czeka nas hit tej seri spotkań. Odrowąż zmierzy się z Orawą. Wszyscy którzy pamiętają spotkanie z rundy jesiennej pomiędzy tymi drużynami mogą liczyć na spotkanie pełne emocji od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich na XII kolejkę w której emocji napewno nie zabraknie. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...