SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed VI kolejką...

Już w najbliższą niedziele zawodnicy Lowell Foods Liga Podhalańska rozegra VI koleję spotkań, Przed tygodniem w najciekawszym spotkaniu Odrowąż pokonał Orawę 2:1, Szaflary pokonały Podczerwone 4:2, Czarny Dunajec wygrał z Halnym 4:1 a Ratułów pokonał 3:1 Watre Białkę.

Przed nami już szósta seria spotkań. Nie będzie to zwykła kolejka. Podczas spotkań na boisku przy 31-ej i Central jak i w Worth osoby z fundacji You Can Be My Angel przeprowadzą zbiórke pieniędzy dla chorego na raka małego Julianka. Julianek to wnuk trenera drużyny Szaflar Taueusza Pustoła. Zarząd Lowell Foods Liga Podhlańska pragnie zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy. Każdy dolar jest na wage złota.

Tak jak do tej pory po dwa spotkania zostaną rozegrane na obu naszych boiskach. Już o godzinie 10 a.m. na boisku w Worth czeka nas pojedynek dwóch jak dotąd niepokonanych drużyn. Czarny Dunajec zmierzy sie z Odrowążem. Obie drużyny jak do tej pory zaliczyły po cztery zwyciestwa i jednym remisie. Czarny Dunajec jednak dzięki lepszemu bilansowi bramek plasuje sie na perwszej pozycji. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie w którym napewno żadna z drużyn nie odpuści do samego końca. Zaraz po zakończeniu tego spotkania Ratułów zagra z Podczerwonym. Ratułów wygrał dwa kolejne spotkania i napewno będzie chiał wygrać po raz trzeci. Podczerwone mimo iż dysponuje dobrą drużyną do tej pory nie pokoazała swojego potencjału. O godzinie 10 a.m. na boisku przy 31-ej i Central Halny zagra z Watrą Białka. Obie drużyny w tym sezonie spisują sięponiżej swoich możliwości. O ile Halny ma problemy ze składem co przekłada się na wyniki o tyle Watra Białka w każdym spotkaniu dysponuje prawe całym składem lecz nie ma w swoich spotkaniach szczęścia. Obie drużyny potrzebują punktów  i napewno czek nas mecz walki. O godzinie 12 p.m. kolejne ważne spotkanie dla układu tabeli. Szaflary spotkją się z Orawą. Tylko jeden punkt dzieli obie drużyny w ligowej tabeli. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze były zacięte i tego teżmożemy spodziewać się w najbliższą niedziele.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich kibiców na nasze boiska jak i do przyłączenia sie do zbórki pieniędzy dla małego Julianka. Pokażmy że jesteśmy razem!! NIe bądźmy obojętni i pomóżmy małemu Juliankowi!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...